google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 12:58 Bu haber 6287 kez okundu
 
BRAD PİTT VE ANGELİNA JOLİE BARIŞIYOR MU?
The Sun gazetesinde yer alan haberde, Angelina Jolie ile Brad Pitt çiftinin barışabilecekleri öne sürüldü. Detaylar haberdesifre.com'da
MAGAZİN Haberi
BRAD PİTT VE ANGELİNA JOLİE BARIŞIYOR MU?

Hollywood'un gözde ikilisi Brad Pitt ve Angelina Jolie (Brangelina) boşanma sürecine girmiş ve 6 çocuğun velayeti konusunda da anlaşamamışlardı. The Sun gazetesinin haberine göre Angelina Jolie Brad Pitt'den boşanmak istemiyor.

Brad Pitt ile Angelina Jolie

'Mr. And Mrs. Smith' filminde tanışarak aşık olan Jolie ile Pitt, sekiz yıllık birliktelikten sonra 2014 yılında dünya evine girmişti, ancak çift 2016 yılında boşanma kararı almıştı. Üçü biyolojik, üçü evlatlık olmak üzere 6 çocuğun velayet davasında da anlaşma sağlanamayınca ise geçici süre çocukların velayeti anneye verilmişti. Boşanma süreci boyunca sıkıntılı zamanlar geçirdiği iddia edilen Angelina Jolie'nin, genellikle çocuklarıyla dışarıda zaman geçirdiği biliniyor.

 

ANGELİNA JOLİE, BRAD PİTT'İ KAZANMAK İÇİN BOŞANMA DAVASINI ZORLAŞTIRIYOR

Yaklaşık 2,5 yıl önce başlayan boşanma davası henüz sonuçlanmadı ancak kayda değer kaynaklardan alınan ve The Sun gazetesinde yer alan haberlere göre Angelina Jolie evliliğini kurtarmak istiyor ve bu nedenle de boşanma sürecini zorlaştırıyor. Gazeteye konuşan ve çifte yakın olan kaynaklara göre Jolie, Pitt ile birlikteliğini sürdürmeye kararlı.

BRAD PİTT BARIŞMAK İSTEMİYOR!

Angelina'nın Pitt'i yeniden kazanmak umuduyla boşanma davasında zorluk çıkardığı, yazılan haberin devamında da söz konusu kaynak; "Angelina Jolie yeniden bir aile olmak istiyor. Bu nedenle boşanmanın her detayını Brad için zorlaştırıyor" şeklinde konuştu. Bunun yanı sıra Brad Pitt'in ise Jolie ile sadece arkadaş olabileceği ve barışma yanlısı olmadığı iddialar arasında.

Kaynak: haberler.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: BRAD, PİTT, VE, ANGELİNA, JOLİE, BARIŞIYOR, MU?,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937