google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
28 Haziran 2020 - Pazar 17:39 Bu haber 16144 kez okundu
 
ÇEŞME EMNİYET MÜDÜRÜ İLKER EMİR MARDİN'E ATANDI!
2009-2011 yılları arasında Çeşme İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Emniyet Müdürü İlker Emir, Türkiye’nin en kalabalık yirmi altıncı şehri Mardin’e İl Emniyet Müdürü olarak atandı. Detaylar haberdesifre.com'da
YEREL HABER Haberi
ÇEŞME EMNİYET MÜDÜRÜ İLKER EMİR MARDİN'E ATANDI!

HABERDESİFRE.COM | İZMİR 2009-2011 yılları arasında Çeşme İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan ve bu süreçte yaptığı başarılı hizmetlerle sevilip, takdir gören ve ani tayiniyle de herkesi üzüntüye boğan Emniyet Müdürü İlker Emir, Türkiye’nin en kalabalık yirmi altıncı şehri Mardin’e İl Emniyet Müdürü olarak atandı..

Son derece fedakar ve özverili bir şekilde Çeşme’ye hizmet eden sevilen Emniyet Müdürü Emir, Çeşme’de hizmet ettiği süre zarfında öncelikli olarak meslek ilkelerini yerine getiren, ilçe içersindeki ihtiyaçları belirleyip kendi idarecilik formatına göre olması gerekenleri yapan, ardında asayiş sorunu konuşulmayan, trafikten dolayı can kaybı yaşanmayan, emniyet asayiş yönünden faili meçhul bir iş bırakmadan ve arkasında sosyal ilişkileri güçlü bir polis teşkilatı bırakarak, Çeşme’den Ödemiş’in Beydağ ilçesine atanmıştı.

ÇEŞME EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE 363 bin 800 LİRA KATKI SAĞLAMIŞTI

Çeşme’de görev yaptığı dönemde Çeşme Güvenlik Hizmetleri Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından iki konser düzenlenmesine öncülük etmiş, bu konserlerden 363 bin 800 lira gelir elde edilmiş ve konserlerden elde edilen gelirle de İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Çeşme Polis Merkez Amirliği, Ilıca Polis Merkez Amirliği, Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği’nde kullanılmak üzere klima, güç kaynağı, suç ve suçlularla mücadelede daha aktif ve verimli çalışılması amacıyla bir adet Ford transit servis aracı, bir adet Ford Connect, bir adet Toyoto Corolla, iki adet Dacia Duster marka dizel araçlardan oluşan beş adet araç ve bisiklet alınmıştı. Emniyet Müdürlüğü’nce kullanılan araçların lastikleri değiştirilmiş ve araçlara full kasko yaptırılmıştı. Ayrıca Ilıca Polis Merkez Amirliği tadilat edilmiş, daha modern bir görünüme kavuşturulmuştu.

9 YIL SONRA TEKRAR EMNİYET MÜDÜRÜ OLDU

İlk olarak 1993 yılında İstanbul’da göreve başlayan ve sonrasında Temmuz 2009 - Aralık 2011yılları arasında İzmir’in Çeşme İlçesi Emniyet Müdürlüğü, Elazığ İl Emniyet Müdür Yardımcılığı, Giresun İl Emniyet Müdür Yardımcılığı, İstanbul’da Polis Başmüfettişliği ve son olarak da Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevlerinde bulunurken başarılı çalışmalara imza atan Muhittin İlker Emir, bir süre önce geçirdiği kalp krizi sonucu hastanede tedavi gören Hakan ÇetinKaya’nın yerine Mardin Emniyet Müdürü olarak atandı.

ÇEŞMELİLER İZMİR’DE GÖRMEK İSTİYOR

Başarılı Emniyet Müdürü İlker Emir’in Mardin’e atandığı haberini duyan Çeşmeliler, kendisini ilerde İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerde emniyet müdürü olarak görmek istediklerini, başarılı hizmetlerine yeni görev yerinde de özveriyle devam edeceklerine kalpten inandıklarını dile getirdiler.

 

Fulya OMAÇ / İZMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇEŞME, EMNİYET, MÜDÜRÜ, İLKER, EMİR, MARDİN'E, ATANDI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937