google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
30 Ağustos 2019 - Cuma 11:37 Bu haber 1175 kez okundu
 
ERDOĞAN VE DEVLET ERKANI ZAFER BAYRAMINDA ANITKABİRİ ZİYARET ETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Zaferler ayı” dediği Ağustos’taki anma törenleri devam ediyor. Erdoğan ve Devlet erkanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
ERDOĞAN VE DEVLET ERKANI ZAFER BAYRAMINDA ANITKABİRİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkânı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'e geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, devlet erkânı Aslanlı Yol'dan yürüyerek Anıtkabir'e ulaştı.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkânı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti. 
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajını okudu: "Aziz Atatürk bugün büyük zaferin 97'inci yıl dönümüne ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Büyük Zafer'in kazanılmasında emeği geçen başta zatıaliniz olmak üzere tüm komutanlarımızı, askerlerimizi milletimin her bir ferdini minnetle anıyoruz. Şehitlerimizin fedakarlıkları üzerinde yükselen cumhuriyeti canımız pahasına korumakta kararlıyız.
 
Milli bekamızı hedef alan tehditlere karşı yurt içinde ve sınırlarımız dışında yürüttüğümüz amansız mücadele bu kararlılığımızın ispatıdır.
 
Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaşmaktan hiçbir güç alıkoyamayacaktır. Ruhun şad olsun."

 

İLK TÖREN ANITKABİR'DE
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki heyet Anıtkabir'de. Ankara'da düzenlenen ilk törenin ardından, Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini kabul edecek. 

 

 

kaynak: haber7

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERDOĞAN, VE, DEVLET, ERKANI, ZAFER, BAYRAMINDA, ANITKABİRİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937