google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 16:10 Bu haber 4371 kez okundu
 
HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN CESUR POZLARI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!
Hakan Muhafız'ın 'Zeynep'i Hazar Ergüçlü Instyle dergisi için verdiği cesur pozlarla çok konuşuldu. Güzel isim meslek hayatına dair de samimi açıklamalarda bulundu. Detaylar haberdesifre.com'da
MAGAZİN Haberi
HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN CESUR POZLARI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Netflix'in izlenme rekoru kıran Türk yapımı dizisi 'Muhafız'da Çağatay Ulusoy'la başrolü paylaşan Hazar Ergüçlü, Instyle dergisinin çekimi için objektif karşısına geçti. Oyunculuk performansıyla göz dolduran Ergüçlü, dergi için cesur pozlar verdi.

18

Hazar Ergüçlü'den cesur pozlar! Sosyal medyayı kasıp kavurdu - Sayfa 2

Aynı zamanda SİYAD'da 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü kazandığı 'Kar' filminin yönetmeni Emre Erdoğdu'nun yeni filminin yapımcısı olan Hazar Ergüçlü, yapımcılık planını anlattı. Türkiye'de bağımsız sinemanın destek bulmakta zorlandığına dikkat çeken ünlü isim şunları dile getirdi; 

28

Hazar Ergüçlü'den cesur pozlar! Sosyal medyayı kasıp kavurdu - Sayfa 3

 "Türkiye'de bağımsız sinema destek bulmakta hep zorlandı ama şu an hiç bulamıyor o destegi. Ben de Emre birilerine boyun eğsin istemedim ve gücümüz yettiğince destek olmak istedim."

 
38

Hazar Ergüçlü'den cesur pozlar! Sosyal medyayı kasıp kavurdu - Sayfa 4

Hazar Ergüçlü, bağımsız filmleri, gişe filmleri, popüler kültür dizileri, uluslararası projeleri ve reklam kampanyalarını bir arada yürüttüğü kariyeri ile ilgili "Popüler kültürün içinde olmayı da seviyorum, bağımsız sinemanın da. İdeolojik yaklaşmıyorum, ikisinin dinamiğinden aldığım haz başka." diye açıkladı.

48
 

Hazar Ergüçlü'den cesur pozlar! Sosyal medyayı kasıp kavurdu - Sayfa 5

'Hakan: Muhafız' dizisinde başrolü paylaştığı oyuncu arkadaşı Çağatay Ulusoy için "Çağatay'la oynamayı da çok seviyorum. Yakından tanıdığın biriyle çalışmak büyük bir konfor." yorumunda bulundu.

58

Hazar Ergüçlü'den cesur pozlar! Sosyal medyayı kasıp kavurdu - Sayfa 6

Hazar Ergüçlü BBC Dizisinde Rol Alacak: Pek yakında 'The Mallorca Files' isimli BBC dizisinde bir makyaj artisti rolünde izleyeceğimiz Hazar Ergüçlü, Mallorca Adası'ndaki rol arkadaşlarının kendisinin Nuri Bilge Ceylan ile çalışmış olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırdıklarını da anlattı.

 
68

Hazar Ergüçlü'den cesur pozlar! Sosyal medyayı kasıp kavurdu - Sayfa 7

 
78

Hazar Ergüçlü'den cesur pozlar! Sosyal medyayı kasıp kavurdu - Sayfa 8

 
88
 
 
Kaynak: (internethaber) - İnternethaber Editör:
Etiketler: HAZAR, ERGÜÇLÜ'NÜN, CESUR, POZLARI, SOSYAL, MEDYAYI, SALLADI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937