google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
24 Mart 2021 - Çarşamba 10:45 Bu haber 15623 kez okundu
 
İREM DERİCİ DANS PAYLAŞIMIYLA SOSYAL MEDYAYI SALLADI
Son dönemde şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla gündeme gelen şarkıcı İrem Derici, bu kez sosyal medya hesabında yayınladığı gönderi ile adından söz ettirdi.
MAGAZİN Haberi
İREM DERİCİ DANS PAYLAŞIMIYLA SOSYAL MEDYAYI SALLADI

34 yaşına basan Derici, 'Tipsy' adlı şarkıda dans ettiği anları sosyal medya hesabından yayınladı. 

Slayt 3/18: Hünerlerini sergileyen İrem Derici, ilgi gören paylaşımına, "Yeni yaşımda hiç kimse izlemiyormuş gibi dans edeceğim ve hiç incinmemiş gibi seveceğim. Çünkü ben öyle istiyorum" notunu düştü.

Hünerlerini sergileyen İrem Derici, ilgi gören paylaşımına, "Yeni yaşımda hiç kimse izlemiyormuş gibi dans edeceğim ve hiç incinmemiş gibi seveceğim. Çünkü ben öyle istiyorum" notunu düştü. 

Slayt 4/18: Derici'nin videosu sosyal medyada gündem oldu.

Derici'nin videosu sosyal medyada gündem oldu. 

Slayt 5/18: 'C¸ok Gu¨zel Hareketler Bunlar 2' oyuncularından Emre Aslan ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere yansımıştı.

Slayt 6/18: Aslan ile hakkında çıkan aşk haberlerini önce, "Böyle bir konuyla alakalı beraber konuşalım" diyerek yalanlamayan Derici, bu kez de Aslan'la arkadaş olduklarını söylemişti.

Slayt 16/18

Slayt 18/18

'C¸ok GÜzel Hareketler Bunlar 2' oyuncularından Emre Aslan ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere yansımıştı.

Aslan ile hakkında çıkan aşk haberlerini önce, "Böyle bir konuyla alakalı beraber konuşalım" diyerek yalanlamayan Derici, bu kez de Aslan'la arkadaş olduklarını söylemişti. 

"KOMİĞİMİZE GİTTİ"Bu durumun yanlış anlaşıldığını ve Clubhouse'ta eğlendiklerini anlatan ünlü şarkıcı, "Arkadaşız' diyorum. Lütfen bunu kırk kere söyletmeyin. Güldük, oynadık. Bizim komiğimize gitti" açıklamasında bulunmuştu.

"10 YILDIR BU KADIN KÜFÜR EDİYOR"

Geçtiğimiz günlerde kendisine hatırını soran basın mensuplarına yaptığı ‘Domuz gibiyim’ çıkışıyla dikkat çeken Derici, sözleri üzerine açıklama yapmıştı. 

Şarkıcı İrem Derici, "Domuz gibiyim diye yazmışsınız. Artık bilmiyor musunuz ya, bu benim tavrım. 10 yıldır bu kadın argo konuşuyor, küfür ediyor. Bu böyle yani" ifadelerini kullanmıştı.

 

Fotoğraflar: Instagram

Kaynak: Editör:
Etiketler: İREM, DERİCİ, DANS, PAYLAŞIMIYLA, SOSYAL, MEDYAYI, SALLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937