google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
08 Ağustos 2021 - Pazar 11:44 Bu haber 2003 kez okundu
 
ASLAN YENİAYI VE BURÇLARA ETKİSİ
8 Ağustos'ta Aslan burcunun 16. derecesinde bir Yeniay meydana geleceğini belirten Astrolog, yazar Filiz Cansever Aslan Yeniayını ve burçlara olan etkisini haberdesifre.com'a anlattı.
YAŞAM Haberi
ASLAN YENİAYI VE BURÇLARA ETKİSİ

8 Ağustos'ta Aslan burcunun 16. derecesinde bir Yeniay meydana gelecek. Yeniaylar yeni başlangıçlar demek. Hayatımızda bir şeylere adım atmak için Yeniay enerjisini arkamıza almamız, hep iyi sonuçlar verir. Ama bu Yeniay’ın etkileri biraz daha farklı olacak. Bizi biraz daha düşündürerek istemediğiniz ya da fark edemediğimiz ani olaylarla harekete geçmemizi sağlayabilecek diye haberdesifre.com'a açıklamada bulunan Astrolog Yazar Filiz Cansever Aslan Yeniayı ve burçlara olan etkileri hakkında şunları söyledi;

Yeniay haritasında Yay burcu yükselmekte. Bu da demektir ki bu dönem hayattaki öncelikli amacımız güç kazanmak, hareket özgürlüğü kazanmak olacak. Tabii bazen düşüncesizce bazen de açıkça kendimizi ifade etme arzularımız çok olabilir. Ve bu dönem en çok önem verdiğiniz şey özgürlüğümüz olabilir.

Yeni Ay'ın ev sahibi ise Aslan burcu. Ev sahipliğini yapacak olan Aslan burcu sahne önünde olmak, kendini göstermekle alakalıdır. Yoğun hareketli, rekabetin, risk almanın, aşırı güvenin, egonun bol olduğu, empati ve esneklik yoksunu bir süreç yaşanacak. Bu Yeni Ay'ın etkisi 16 -20 Ağustos arasına kadar devam edecek. Dedik ya bu Yeniay diğerlerinden biraz farklı olacak, bu farkı yaratan da Uranüs karesi aslında. Yani Beklenmeyen, ani, hayatımızda hızlı olabilecek olan, bizi şaşırtacak olan olaylar yaşanacak demektir bu. Çünkü Uranüs isyanı, büyük olayları, hayatınızda ani gelişen durumları anlatır. Yeniay yeni başlangıçlardır ama Uranüs’ün de etkisi ile bizim kontrolümüz dışında gerçekleşerek, bizi de şaşırtacak gelişmelere gebe demektir. Hani deriz ya, hiç böyle bir şey beklemiyordum diye Tam da bunu yaşayacağız. Ama buradaki kilit nokta olayları kabule geçmektir.

Yeniay 8. Evde gerçekleşeceği için kredi, borç, vergi, sigorta, prim, nafaka, ortaklı kazançlar, ameliyatla ilgili durumlar, Hayatı yeniden algılama şeklimiz hepimizin ana başlıkları olacaktır. Aynı zamanda Merkür de 8 evde ve aslan burcunda duruyor. Bu da demektir ki kendimizi ifade ederken ya da göstermek istediğimiz konularda gayet güçlü, kendinizden emin, biraz egomuz yükselmiş bir şekilde bir duruş sergileyebiliriz. Bu yeni ayda öncelikli etkilenecek olan Sabit burçların 13-19 derecelerinde, değişken burçların 29-30 derecelerinde, öncü burçlarında 0-3 dereceleri arasında gezegenleri ve önemli kombinasyonları olacaktır. Ama tabii ki en fazla etkilenecekler sabit burçlar Aslan, akrep, kova ve boğa olacaktır. Bu burçlar hayatlarında bir şeyleri başlatmak istediklerinde diğer burçlara ve kişilere nazaran daha yüksek bir enerji ve motivasyon hissedebilirler.

Yeniay hepimizin hayatında neleri düzeltmemiz gerekiyorsa ya da nelerin düzelmesi gerekiyorsa bunları daha fazla netleştirerek gözümüze sokacaktır. Özellikle bundan önce ki dönemlerde aldatıldınız ya da suiistimale uğradıysanız bu tarz olayları bir daha yaşamamak adına ya da bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırmak adına adımlar da atabilirsiniz.

Allah'tan bu Yeniay’a Mars güzel bir açı yapıyor. Bu da özellikle ikili ilişkilerimizde daha cesur daha istekli kendinizi daha rahat ifade edebilen bir ruh hali verecektir bizlere.

Her şeye rağmen, Yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir projeye başlamak için harika bir zaman diliminde olacağız. Aslında bu Yeni ay daha önce yaşamış olduğumuz, Yay ve ikizler burcundaki tutulmaları tetikleyen bir rol üstlendiği için, birçoğumuzun hayatında önemli kavşaklar belirecek ve yol ayrımlarında seçimler yapmamız gerekecek. Ayrıca bu yeni ayda doğru ve dürüst olmayan tüm ilişkilerde, bu arkadaşlık ilişkilerinden tutun, iş, evlilik, sosyal arkadaşlık bütün ilişkilerimizi kapsayacak bir şekilde bitişler de yaşanabilir.

Dedik ya bu Uranüs sert bir etki yapacak o yüzden olaylar, değişimler, hızlı bitişler meydana gelebilecek ve bu da birazcık huzursuzluk verebilecek. Bu yüzden otorite figürleri ile ya da babalarınızla ters düşmeler, inatçılık, sürtüşmeler, asi tavırlar, EGO çatışmaları görülebileceği için,  bir anlık ani ve fevri bir kararla hayatınıza değişim yaratmanız için de çok uygun değil aslında. Çünkü bu değişim sizin sağlıklı, yaratıcı, huzurla vermeniz gereken bir kararın akabinde olmalı. Asi ve İsyankâr bir tavrın dışına çıkabilir, kendimizi huzura bırakabilir ve anda kalabilirsek, yaratıcılık gerektiren işlerde başarı şansımızın çok yüksek olduğunu harita ölüyor. Ayrıca covit ile alakalı vakaların artışında fazlalaşma olabilir bu da kısıtlama uyarılarının geleceği yönünde haberleri duymamıza da sebebiyet verebilir. Benim gibi Kalp rahatsızlığı olanlar, damar, dolaşım problemleri, sırt ağrıları, çarpıntı, panik atak gibi sorunları olanlar daha dikkatli olması gerekiyor, çünkü bu dönem bu rahatsızlıkları biraz tetikleyebilir. Ayrıca Uranüs’ün etkisiyle hava koşullarında da ani değişiklikler gözlemlenebilir. Mesela ani yağışlar, seller, fırtınalar,  yıldırım düşmesi,  elektrik kazaları, elektrik kesintileri gibi durumları tetikleyebilir.

ASLAN YENİAYI VE BURÇLARA ETKİSİNİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aslan Yeniayının burçlara olan etkilerini söyleyecek olursam...

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Bu yeni ay sizin 5. evinizde gerçekleşecek sevgili koçlar. Yani Aşk, çocuklarla ilgili durumlar, yaratıcılık gerektiren işler, hayattan alacağınız keyif ve zevkler, aileden gelen kazançlarınız konusunda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Birçoğunuz yeni bir aşka yelken açabilirsiniz mesela. Hiç aklınızda yokken bir aşk kapınızı bir anda çalabilir. İlişkisi olanlar ya da evli olan kişiler hem ilişkilerini bir adım öteye taşıyarak, hem de evlilik hayatlarında şaşırtıcı teklifler alarak bu dönemi geçirebilirler. Aynı zamanda şans oyunları, borsa yatırım gibi konuları da ilgilendirdiği için bu ev bu konularda risk almadan önce iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Ama tabii ki işle alakalı yeni iş teklifleri ya da işyerinizde farklı dönüşümlerde yaşayabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Bu yeni ay sizin 4. evinizde gerçekleşiyor sevgili boğalar. Bu da demektir ki ev, aile, yuva, içsel özgüven duygunuz, mal mülk, Toprak arazi gibi alanlarda size yenilikler getirecektir. Bazılarınız yeni ev alabilir veya muhit değiştirmek isteyebilirsiniz. Ya da evinizin içerisinde bir dekorasyonunuzda, tadilatında değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Yani evinizle alakalı her türlü gündem sizi bekliyor olacaktır. Hatta belki ev almak isteyebilirsiniz, evinizi satmak isteyebilirsiniz, belki de ailenizle olan bugüne kadar kurmuş olduğunuz iletişimsel diyaloglarınızda değişimlere gidecek olabilirsiniz. Uranüs epey bir zamandır sizin burcunuzda. O da zaten sizin değişim yolculuğunuzun, serüvenisin başladığı anlamına geliyor. Eğer hayatınızda bazı değişimler yapmanız gerekiyorsa bunu severek yapın. Çünkü SS kuralı geçerli olacaktır.  Tabi şunu da belirtmek gerekir ki sadece aile değil, Kariyerle alakalı konularınızda da hayatınızda bir denge oluşturmanız önemlidir bu dönemde. O yüzden bu dönemde özellikle ailenizLe sakın EGO savaşlarına girmeyin kaybedersiniz. Kendinizi besleyecek, huzurunuzu mutluluğunuzu arttıracak ne tarz aktiviteler yapabilirsiniz sadece bunlara odaklanın.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu yeni ayda 3. evinizden etki alacaksınız sevgili İkizler. Bu da demektir ki kardeş, kuzen, yakın akrabalar, yakın komşular, iletişimle alakalı yazma, çizme, eğitim öğretimle ilgili tüm konularda yeni başlangıçları sizlere getirebilir. Mesela belki bir eğitime başlayabilirsiniz, basın, medya, yazım çizimle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Belki bu konularla alakalı güzel bir iş teklifi de gelebilir. Bu dönem bu konu başlıkları ile alakalı tamamıyla yenilikler sizi bekliyor. Şu anda elinizde olanlar sahip olduklarınız sizi rahatsız ediyor ve bunları değiştirmek istiyorsanız elbette atılımda bulunabilirsiniz.  Ama sizin istediğiniz şekli ile değil de, biraz daha farklı gerçekleşebilmesi olasılığını göz önünde bulundurun. Ayrıca parasal konularda da şanslısınız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu tarz koşturmalar ve iletişimle alakalı konular sizi biraz yorabilir ama bu sizin yaratıcı bir sürecinizi anlatıyor aslında. Sizin fikirlerinize karşı çıkan insanlar olursa, bu insanlarla polemiğe girmektense anda kalın ve her şeyin olması gerektiği gibi olduğuna inanarak derin bir nefes alıp yolunuza devam edin.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Bu yeni Ay’ı 2. Evinizde karşılayacaksınız sevgili Yengeçler. Yani para konuları, kendi yetenekleriniz, yeteneklerinizi paraya döndürmeniz, hayata karşı duruşunuz, özgüven duygularınızla alakalı yeni başlangıçlar, yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Yani bu yeni ay size yeni bir iş, yeni bir para ya da para kazanma koşulları getirebilir. Belki de bugüne kadar bazı konularla Hobi olarak ilgilendiğiniz, işte şimdi bu hobiler paraya dönüşebilir. Kısacası hayatınıza yeni gelir kaynakları bir anda belirebilir. Tabii Uranüs devrede olduğunu hatırlayarak kendinizi frenlemeniz ve Ani fevri bir anlık öfkeli ya da celalli kararla adım atmamanıza önemli. Eğer bir ilişkiniz varsa düşünceleriniz daha ciddi, neler yapabilirim konusuna dönebilir. İlişkisi olmayanlar da yeni bir ilişkiye başlama olasılıkları var. Burası aynı zamanda hayata karşı duruşunu, özgüveninizle alakalı olduğu için bu konuları nasıl geliştirebileceğinizin üzerinde de durursanız, gelecek de sizi çok güzel sayfalar bekliyor demektir. Özgüvenle alakalı derin araştırmalar, çalışmalar yapabilirsiniz. Bu kadar parasal imkânlar güzel görünse de borçlar, ek ödemeler, vergiler gibi konularda dikkatli olmanız gereken de bir süreç aslında.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Bu yeni Ay'ın başkahramanı sizsiniz sevgili Aslanlar. Hayata karşı olan duruşunuz, kendinize göstereceğiniz ihtimam, ilişkileriniz, maddi ve manevi her türlü konularınız da yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Ve Merkür de sizin burcunuzda, bu yüzden kendinizi daha net ifade edebileceğiniz bir süreç anlamına geliyor bu. Gerek görüntünüzde, gerek içsel olarak yenilenme sürecinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Hayatınızda sıkıntı duyduğunuz ya da değiştirmek istediğiniz ama bugüne kadar hareket edemediğiniz birçok konuda harekete geçebilir, değiştirmek istediğiniz birçok şey istediğinizin biraz daha farklı bir şekli ile de olsa değiştirebilirsiniz. Tabii bu arada her türlü olasılığa da açık olmalısınız. Bu arada Uranüs sizin kariyer evinize açı yapıyor. Bu da şu anlama geliyor ki, iş, kariyer ile alakalı beklenmedik değişiklikler gerçekleşebilir ve bu da sizi biraz şaşırtabilir. Ama parayla işle alakalı güzel gelişmelerinizde var, bu da aklınızın bir köşesinde dursun. Yeni başlangıçların, göz dolduran çalışmaların, ön planda parlamaların başında sizler geliyorsunuz. Yine de şunu belirtmeden geçmek istemem ki, İlişkilerinizde fikir ayrılıkları, baskı, engellemeler ve açık düşmanlıklara karşı açık olacağınız için daha temkinli olmanız gerekebilir. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Bu yeni ay sizin 12. Evinizde gerçekleşiyor sevgili Başaklar. Bu da demektir ki bilinçaltı konularınız, gizli düşmanlarınız, sakladığınız Sırlar, genel ruh sağlığınız, rüyalarınız gibi alanlar hareketlenecektir. Bu da bilinçaltınızın oldukça aktif olacağı anlamına geliyor. Bu dönem gizli düşmanlarınızı fark edebilir sizden saklanan sırlara Vakıf olabilirsiniz. Tabii bunun yanında sizin sakladığını sırlarda açığa çıkabilir. Tabii burası genel sağlığı ilgilendiren de bir ev olduğu için, sağlık konularınız da gündeme gelebilir sağlığınıza ekstra dikkat etmenizi öneririm. Aslında Sizler bu dönemi ruhsal çalışmalar yaparak spiritüel ve mistik çalışmalar yaparak değerlendirebilirsiniz. Çünkü 12.ev bilinçaltı olduğu için bu içsel sürecinin hızlandığı anlamına geldiğinden ötürü bu değişimleri ruhunuzda yaşayarak hissedeceksiniz. Bu dönemde hayatınızda yaşadığınız hangi konuda eksiklerimiz var neleri tamamlamanız gerekiyor hangi özelliklerinizi törpülemelisiniz ya da hangi özelliklerinizi geliştirmelisiniz bunların üzerine odaklanın. Her ne kadar içsel olarak çalkantılı bir süreç olsa da yeni bir aşk yaşama ihtimaliniz de söz konusu. Bu dönem sezgileriniz güçlenecek ve onu dinlerseniz daha rahat yolunuzu bulacaksınız. İçsel yolculuğunuza başladığınız bu dönemde, makaleler yazmak, köşe yazıları yazmak ya da kitap yazmak, araştırmalar yapmak için de oldukça uygun bir zaman. Tabii bunun yanında işle alakalı teklifler alarak seyahat etme olasılığınız da var.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Bu yeni ayı 11. Evinize yaşayacaksınız sevgili Teraziler. Yani arkadaş gruplarınız, sosyal çevreniz, sahip olduğunuz gruplar dernekler ya da kariyerden kazanacağınız paralar konusunda harekete geçebilir ve yeni başlangıçlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Aynı zamanda Burası hedeflerinizi planladığınız bir evdir. Bu da demektir ki kariyerden kazanacağınız paralarda artışlar olabilir yeni bir projeye başlayabilir ya da yeni gruplara katılarak aktivitelerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu aralar da aklınıza gelebilecek olan sıra dışı fikirleri muhakkak not almalısınız. Hayalleriniz gerçekleşmek için sizin planlarınızı gözden geçirmenizi, eksiklerinizi düzeltmemizi, karşınıza çıkacak olasılıkları değerlendirerek Sakin bir şekilde adım atmanızı bekliyor. Aslında hayatınızı ilgilendiren her türlü konuyla ilgili adım atabileceğiniz planlarınızı eyleme koyabileceğiniz Muhteşem zamanları kaçırmamalısınız. Malum bir Uranüs meselesi var. Bu da sizin aslında maddi konuyla alakalı biraz zora sokabilir. Bu yüzden bütçe konusunda iyi bir planlama yapmanızı tavsiye ederim. Bu sizin sosyal çevrenizle biraz toparladığımız daha fazla öne çıktığınız, yeni arkadaşlıklar kurduğunuz, yeni organizasyonlar başlattığınız ya da bu organizasyonların içine dahil olarak güzel başarılara imza attığınız bir dönem olabilir. Tabii sosyal Çevrenizde ki bu kadar koşturma ve bu kadar ilgi odağı olma, evinizi ya da sevdiğiniz kişiyi ihmal etmenize de sebebiyet verebilir. Her türlü olasılığa açık olmanız sizin için faydalı olacaktır.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Bu yeni ay 10. Evinizde etkili olacak sevgili akrepler. Bu da demektir ki iş, kariyer, otorite figürleri, ön planda olma gibi konular gündeminizde olacak ve kariyerinizle alakalı yeni başlangıçlar yapabilme olasılığınız da yüksek olacak demektir. Mesela beklediğiniz ya da hiç beklemediğiniz bir terfi alabilir, yeni bir atılım da bulunabilir, hiç ummadığınız, otorite figürü olarak gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. Bu ev, toplum önünde olmayı, kariyerinizde, statünüzle alakalı olacağı için, itibarınız da artacak, yeni projelerle adınızı duyurabileceksiniz anlamına geliyor. Aslında burada sizin için de önemli olan kariyeriniz ve ev hayatınızla alakalı dengeyi kurabilmeniz de yatıyor. Çünkü bu dengeyi kuramadığımız takdirde, hayat arkadaşınızdan ya da beraber yaşadığınız kişiden sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi destekleme konusunda olumsuz bir tepki görebilirsiniz. Tabii her şey İlla böyle zor olmak zorunda değil ani bir şekilde evlilik kararı alabilir ya da ani bir şekilde boşanma kararı da alabilirsiniz. Eğer ortaklı bir iş yapıyorsanız ortağınızla yollarınızı ayırma kararı da alabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Sizin 9. Evinizde yaşayacağınız bir yeni ay var sevgili Yaylar. Yani eğitim-öğretim, medya, akademik konular, felsefi yaklaşımlar, dini konular gibi birçok şey gündeminizi oluşturacaktır. Ama hayatın içerisinde gerek okul hayatınız olsun, gerek hayatın ta kendisi olsun, birçok şey öğrenecek ve eğitileceksiniz. Mesela hukuksal konularla alakalı zorlanmalarınızda girişimler yapabileceğiniz, dava açabileceğiniz bir süreç. 9.ev, yurtdışı, yabancılarla ilgili konuları da içine kapsadığı için belki yurtdışına bir seyahat edebilir ya da yurtdışı bağlantılı bir işiniz de atağa geçebilirsiniz. Belki de akademik konularla alakalı kafanıza bazı düşünceler vardır, şimdi onları eyleme geçirebilmek için de uygun bir zaman. Belki bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz ama ani gelişen bu olaylar karşısında esnekliğinizi koruyabilirseniz, zorluklar sizin için daha kolay çözülebilir hale gelecektir. Önemli olan bakış açınızı olumlu da, pozitifte, iyi yönde tutmanız. Çünkü karşılaştığınız her olayda yeni bir şeyler öğrenebilme potansiyeliniz çok yüksek bu dönem. Hiç mi zorlanmayacaksınız? Elbette zorlana bildiğiniz noktalarda var. Mesela konuşmalarınız ya da davranışlarınızın yanlış anlaşılmasından kaynaklanan kişilerin sizi eleştirmenleri olabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Bu yeni ay sizin 8. Evinizde meydana geliyor sevgili Oğlaklar. Yani prim, nafaka, miras, vergi, ortaklı kazançlarınız, eşinizin parası, ameliyatlar, finansal anlamda ki birçok konularda yeni başlangıçlar yapabilir, bu konular gündeminize gelebilir. Aslında bu yeni ay size, almayı beklediğiniz ve alamadığınız paralarımızı geri getirebilir. Mesela başka insanlardan güzel maddi destekler görebilirsiniz. Miras, vergi gibi, Kredi gibi, prim gibi konularda da yeni yapılandırmaların içine girmeniz muhtemel. Ameliyatlarla da ilgili olduğu için sağlık sorunu olanların ameliyat konuları da gündeme gelebilir. Yani bugüne kadar kısıtlandığını düşündüğünüz, bir türlü ne yapacağınızı bilemediğiniz konularda bir anda kafanızda bir ampul yanar, bir şeyleri fark eder ve bunları düzene koyabilmek için adımlar atabilirsiniz. Burası akrebin doğal evi olduğu için ve akrep de ölümü yeniden doğumu temsil ettiği için, bazı spritüal ve mistik çalışmalar yaparak, ruhsal anlamda işinize yaramayan bazı özelliklerinizi serbest bırakarak, sizi hayatın içerisinde destekleyebilecek olan yeni alışkanlıklara Merhaba diyebileceğiniz bazı spritüal, mistik ya da psikolojik çalışmalar yapabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Sizin 7. Evinizde etkili olacak bir Yeniay yaşayacaksınız sevgili Kovalar. Yani ikili ilişkileriniz, ortaklı çalışmalarınız, hukuksal konularınız gibi alanlar, evlilik alanlarınız, Yeni deneyimlere açık olan konu başlıklarınız. Mesela bu süreçte evlilik kararı alabilirsiniz, bir ortaklık kurma kararı alabilirsiniz ya da var olan sorunlarınızı nasıl çözümleyebileceğinize dair bazı konuşmalar yapabilirsiniz. Tabii bu bitiş kararları almanıza da neden olabilir. Yine de sizin kontrolünüzün dışında gerçekleşebilecek olan bu durumlar karşısında sakinliğinizi ve sabrınızı koruyun. Tabii yine de bu durumlar karşısında aile ilişkilerinize özellikle kalbinize yakın olan kişilerle aranızdaki durumlara dikkat etmeniz gerekir. Çünkü beklenmedik olayları, aile hanenizde yaşayabilirsiniz. Anda kalır ve esnek olursanız sorun olmayacaktır. Onunla beraber maddi konularla alakalı güzel gelişmelerinde müjdesini vermiş olalım.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sizler 6. Evinizde Yeni Ay’a merhaba diyeceksiniz sevgili Balıklar. O da iş hayatınız, iş arkadaşlarınız, İş koşullarınız, genel sağlığınız, günlük hayatın içindeki rutinleriniz gibi birçok konuda temponuzu iyice arttıracak ve ihmal ettiğiniz birçok konuyu toparlamanıza da vesile olacaktır. Mesela bu yeni ay haftasında yeni bir işe başlayabilirsiniz, yeni iş teklifleri alabilirsiniz ya da işyerinizde bazı görev değişiklikleri gerçekleşebilir. Sadece sizin yakın ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Çünkü beklenmedik bazı sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir. Ve Tabii bunun yanında ilişkisi olmayan kişiler her an hayatlarında aşkla karşılaşabilirler. Aşk yaşayanlar da ilişkilerini herkese duyurmak ihtiyacı hissedebilirler. İşinizle alakalı her ne kadar güzel gelişmeler var desek te, bunu ani, öfkeli ve hırsla almamalısınız. O zaman ödül değil, ceza olacaktır sizin için.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASLAN, YENİAYI, VE, BURÇLARA, ETKİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937