google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
17 Ağustos 2019 - Cumartesi 13:03 Bu haber 15778 kez okundu
 
EVCEN'İN KİLO ELEŞTİRİLERİNE ÖZÇİVİT'TEN TOKAT GİBİ CEVAP!
Fazla kiloları nedeniyle eleştiri oklarını üzerine toplayan ve kısa zamanda Twitter'da tt listesinin üst sıralarına yerleşen güzel oyuncu Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit'ten, eşi hakkında yapılan çirkin konuya tokat gibi cevap geldi. Detaylar haberdesifre.com'da
MAGAZİN Haberi
EVCEN'İN KİLO ELEŞTİRİLERİNE ÖZÇİVİT'TEN TOKAT GİBİ CEVAP!

Oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Bodrum tatili dönüşü havalimanında görüntülendi. Oğulları Karan'ın görüntülenmesi sorusuna çift nazara inandıklarını ve bu yüzden gözlerden uzak büyütmek istediklerini söyledi. Ayrıca fazla kilolarıyla dikkatleri üzerine çeken Fahriye Evcen için oyuncu Vildan Atasever ve şarkıcı Bengü'den destek geldi. Olan biteni sosyal medya platformlarından öğrenen eşi Burak Özçivit ise resmen ilan-ı aşk etti.

İki günlük Bodrum tatili dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bebekleri Karan'ın yüzü görünmesin diye panikledi. Bebek arabasının yüzünü kapatan çift, daha sonra çıkışa yaklaştı. Muhabirlerin "Bebeğin yüzünü neden sakladınız? sorusunu yanıtlayan çift "Çok görünsün nazara gelsin istemiyoruz" dedi.
"Geçtiğimiz  günlerde bebeğinizin yüzü görüntülendi tepkiniz ne oldu?"sorusuna ise, Özçivit "Şaşırdık. İki günlük tatile gittik beklemiyorduk" şeklinde konuştu. Ayrıca Evcen'in hamileliği boyunca aldığı kiloları vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.

OYUNCU VİLDAN ATASEVER'DEN KİLO DESTEĞİ!

Doğum sonrası fit görünümleri ile hızlıca eski hallerine dönen ünlülerin aksine kilolu bir şekilde görüntülenen Fahriye Evcen için sosyal medyada kilosu hakkında bazı yorumlarda bulunuldu. Oyuncu Vildan Atasever ise Instagram hesabından arkadaşı Evcen'i destekleyerek ''Sen her halinle güzelsin. Her şeyden önemlisi Karan bebeğin biricik annesisin...'' dedi ve kilonun bir anne olarak ona ne kadar çok yakıştığını ifade etti.

BENGÜ: ''KİLOMU DERT ETMİYORUM...''

bengüden Evcen'e destek

Bengü'den Evcen'e destek

Doğum sonrasında kilolarından kurtulamayan Fahriye Evcen için 5 Ağustos'ta kızı Zeynebi dünyaya getiren Bengü,

"Ben de yeni doğum yaptım... Lohusayım... Emziriyorum... Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş... İyi besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum..." diyerek Fahriye Evcen'in yanında olduğunu belirtti.

fahriye evcen ve burak özçivit

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

FAHRİYE EVCEN'DEN KİLO ELEŞTİRİLERİNE CEVAP GECİKMEDİ!

Fazla kiloları nedeniyle eleştiri oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm çirkin eleştiriler karşısında sakinliğini koruyarak çok güzel bir yanıt verdi. ''Her anne, her kadın çok güzeldir!'' paylaşımında bulunan Evcen, gerekli cevabı herkese vermiş oldu.

fahriye evcen'den kilo cevabı

Fahriye Evcen'den kilo cevabı

BURAK ÖZÇİVİT'TEN EŞİ FAHRİYE EVCEN'E İLAN-I AŞK..

Kısa zamanda Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen güzel oyuncu Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit, eşi hakkında yapılan çirkin konuya sosyal medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına Fahriye her haliyle o kadar güzel ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından hayranları da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in, doğumundan bu yana herkesten sır gibi sakladıkları oğulları Karan Özçivit'in fotoğrafı sonunda Bodrum'da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum'da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken arkada bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir şekilde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak insanlarda merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in oğullarının kimliği belli oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit'in eşi Evcen'in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı.

Karan bebek yüzü

Karan bebek yüzü

kaynak: yasemin.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: EVCEN'İN, KİLO, ELEŞTİRİLERİNE, ÖZÇİVİT'TEN, TOKAT, GİBİ, CEVAP!,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937