google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Haber Detayı
04 Temmuz 2021 - Pazar 13:42 Bu haber 2224 kez okundu
 
GÜNEŞ SİRİUS KAVUŞUMUNUN DÜNYAYA VE İNSANLARA ETKİSİ
Astrolog, yazar Filiz Cansever Güneş ve Sirius sabit yıldızı kavuşumunun Dünyaya ve insanlara olan etkisini haberdesifre.com'a anlattı.
YAŞAM Haberi
GÜNEŞ SİRİUS KAVUŞUMUNUN DÜNYAYA VE İNSANLARA ETKİSİ

HABERDESİFRE.COM | ÖZEL HABER-ANTALYA 

Her sene Güneş ve Sirius sabit Yıldızı bir kavuşum gerçekleştirir diyen Astrolog, yazar Filiz Cansever Güneş ve Sirius sabit yıldızı kavuşumunun Dünyaya ve insanlara olan etkisini haberdesifre.com'a anlattı. 

Cansever, "Aslında bu sabit yıldızın kavuşumu için dünyanın kaderi yazılıyor desek sanırım yanlış olmaz. Bu sene de 6 Temmuz'da Sirius ve Güneş kavuşumu olacak. Ama 1-2 gün öncesinden bu enerjiyi çok daha yoğun hissedeceğiz. Bu Yıldız hem Mars, hem de Jüpiter karakterinde olan bir sabit yıldız. Sirius sabit yıldızının, mana âlemi ile maddi âlemi ayıran bir kapı görevi gördüğü söylenir. Bende bunu deneyim etmiş biri olarak çok inanıyorum. Bu yüzden bu kavuşum gerçekleştiği zaman arzularınızı, dualarınızı, dileklerinizi, istediğinizi tam olarak bilmeniz ve doğru cümle kalıplarıyla bunları dile getirmeniz için en uygun zamanlardır.

Çünkü bugünün kabul enerjisi fazladır. Sirius yıldızının anlamı; şan, şöhret, onur ve başarıdır. Her gezegenin olduğu gibi Sirius’un da olumsuz olan, bölge yanı var. Bu, aşırı hırsa ve gurura kapılarak başarısızlık, hezimeti yanında getirmesi olabilir. Bu yüzden bu günlerde özellikle 5-6 Temmuz tarihleri arasında, hayattan arzuladığınız en güzel şeylere odaklanarak, bereket bilincinde kalmanız en doğrusu olacaktır. Özellikle Güneş tutulması da bu duruma eşlik ettiği için, ilahi adaletin gerçekleşeceği, haklının hakkını alacağı, eziyet eden insanların gözden düşeceği bir dönemi de tetikliyor. Dedik ya bu Yıldız mana âlemi ile maddi âlem arasında kapı görevi gördüğü için, spritüal ve mistik çalışmalar yapan kişilerde farklı bir aydınlanma, yeni ruhsal uyanışlar ve gökyüzündeki bu muazzam manyetik enerji ile uyumlanma gerçekleşecektir. Bu da demektir ki, Güneş-Sirius kavuşumu gerçekleştiğinde şifa enerjisinden yararlanmak, iyiye, güzele, doğru olana yönelmek, karşılık beklemeden insanların hayatlarına dokunabilmek, kendinizi ve etrafınızdaki insanları şifalandırabilmek adına güzel ve doğru adımlar atmak için bir fırsatınız var. Bugünlerde bol bol tövbe istiğfar duaları okuyarak Tanrıya sığının, hem bağışlanmanızı dileyin hem de dualarımızı ve sesimizi duyan Tanrıdan arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmenin yollarını açmasını isteyin.

GÜNEŞ SİRİUS KAVUŞUMUNDA NELER YAPMALIYIZ?

Muhtaç olan insanlara yardım etmek, bolluk bilincinde kalmak, çekim yasasını harekete geçirecek olan çalışmalar yapmak, önümüzdeki 1 yıllık dönem içerisinde sizin de maddi kapılarınızın açılmasına sebebiyet verecektir. Güneş-Sirius kavuşumunda mesela neler yapabilirsiniz? Sokak hayvanlarını besleyebilir, muhtaçlara yardım eli uzatabilir, hiç olmadığı kadar belki de bugüne kadar yapmadığınız kadar büyüklerinize hürmetle ve saygıyla davranıp, çevrenize güzellik yaratmanın koşullarını oluşturmaya çalışabilirsiniz. Ama bunları yaparken önemli olan içten, samimi bir sevgi ve yürekten gelen bir sevgiyle yapmanız önemli.  Bu yüzden şimdiden, yarın ve öbür gün kendinize randevu ayarlayın ve hayatınızda olmasını istediğiniz tüm güzelliklere odaklanmak için zaman yaratın. Çekim yasasında bolluğu ve bereketi hayatınıza çekebilmeniz adına sizinle bir kaç olumlama ve tanım paylaşmak istiyorum. En azından bugünden itibaren önümüzdeki birkaç gün boyunca bu olumlamaları yürekten, inanarak, kalbinizde hissederek, tekrarlayarak Sirius ve Güneş kavuşumunun yaratacağı enerji ile uyumlanma ya çalışabilirsiniz.

GÜNEŞ SİRİUS KAVUŞUMUNDA YAPILACAK OLUMLAMA VE TANIMLAR

  1. Tanım: İlahi varlığımın farkındalığı, ruhumun bilinci, Allah'ın içimdeki ruhu vasıtasıyla benliğimin tümüne yayılıyor... Ve böylece Allah'ın varlığını ruhumun tamamında hissediyorum... Allah’ın ruhundan üflediği ruhum, benim tüm bolluk ve bereket kaynağımdır… Benim kaynağım Allah'ın ruhuma üflediği güçtür.

  2. Tanım: İçimdeki ilahi öz, istek ve arzularımla ilgili sürekli olarak şekil ve deneyimlere bürünür... Allah'ın nefesi benim İçimdeyken isteklerimin gerçekleşmemesi tam anlamıyla imkânsızdır...

  3. Tanım: Sınırsız kaynağının farkına vardığım zaman, bomboş geçmiş yıllarımı sil baştan yaşayacak, bolluk ve bereketi hayatıma davet edecek ve her şeyi bu ilahi güçle var edeceğim. Allah'ın bana üflediği nefesi, fark ettiğim anda, hayal ettiğim her şey anında gerçekleşir…

Hayatınızdaki tüm güzellikleri, arzu ettiğiniz gibi yaşamanız dileğimle,

Sevgi ile kalın.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜNEŞ, SİRİUS, KAVUŞUMUNUN, DÜNYAYA, VE, İNSANLARA, ETKİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937