google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Yazı Detayı
12 Mart 2022 - Cumartesi 08:33 Bu yazı 939 kez okundu
 
IŞIK İŞÇİLERİ
Melek DERDEKEA
melegindenmesajvar@gmail.com
 
 

IŞIK İŞÇİLERİ

Sezgilerine güven. Onlar seni ileriye taşıyacak kanatların. Maddi ihtiyaçların, sezgilerini takip ettiğinde ve hayallerini gerçekleştirmek için çabaladığında karşılanır. Bu nedenle sana gelen düşünce ve fikirlere dikkat et. Çünkü onlar dualarına verilmiş yanıtlardır.

Güvende olduğunu anımsa hatta her zaman kendine güven. Kimse sana güvenmiyorken bile… Sevdiklerinin güvende olup olmadıkları konusunda endişelenme. Sen ve onlar Allah’ın sevgili kullarısınız. Her zaman güvendesiniz. Başına gelen olayları iyi kötü diye ayırma bu yüzden. Her şerrin altında bir hayır, her hayrın altında bir şerrin gizli olabileceğini unutma. Bugün sahip olduğun herşeye şükret. İnsan, hayvan, eşya, duyguların, bedenin herşeye şükret. Kıtlık ve yoksullukta varlıkta geçicidir. Nice kişiler var bir günde zengin olan, nice kişiler var sabah kaltıklarında varlıklarını kaybeden. Hala aklın ermez mi? Önemli olan yaşadıklarından elinde kalanlardır.

Beden-zihin-ruh uyumuna dikkat et. Bu üçü senin için önemli. Hepsinin kıymetini bil ve onu kutla. Gerekirse her zaman meleklerinden yardım al. Melekler hayatı daha mutlu ve kolay hale getirirler. Bu sözleri melekler alemine götüren bir klavuz gibi gör ve kullan. Meleklerini hayatına dahil etmek için yollar bul.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 
Etiketler: IŞIK, İŞÇİLERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937