google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Yazı Detayı
05 Mart 2022 - Cumartesi 10:08 Bu yazı 650 kez okundu
 
ANLAYIŞINI BÜTÜNLEŞTİR…
Melek DERDEKEA
melegindenmesajvar@gmail.com
 
 

ANLAYIŞINI BÜTÜNLEŞTİR…

Ruh halin tüm hayatını şekillendiriyor. Bunun farkında olduğunu biliyorum. Eğer değilsen bir an önce bunu fark etmelisin.

İradeni kullan. Ne kadar güçlü, sevgi dolu ve iyiliği yaratmak istediğinin ayrımına var. Her zaman dönüşüm ve daha tatminkâr hayat yaratma imkânın mevcut. Bunu biliyorsun. Farklı olasılıkları yaratmak içinde sevgili baş meleğin Barakiel’den yardım isteyebilirsin. Meleklerinden mesaj almanın en iyi yolu sezgilerine sessizce dikkat etmektir. Gönlünü ve zihnini melekler alemine aç.  Onlar sana istediğini yaratmak için gerekli gücü ve fikri vereceklerdir. Melekler nefesle hareket ederler hatırla. Nefes alıp vermek bir hediyedir. Sevgi alışverişidir. Peki sen bu hediyeyi bilinçli bir şekilde kullanabiliyor musun? Baş meleğin sevgili Michail, kötü enerjilere karşı seni koruyacaktır. Bu korunmayı ondan isteyebilirisin.

Hayatında farklı seçenekleri denemelisin. Aynı küçük yavru kediler gibi. Sen kendini geliştir ki, başkalarına öğreteceğin derssini verebilesin. Çünkü artık zamanı geldi. Öğreteceğin ders, birbirinize karşı iyi olun ve birbirinizi sevin.

Videoyu izlemek için TIKLAYIN

 
Etiketler: ANLAYIŞINI, BÜTÜNLEŞTİR…,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937