google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Yazı Detayı
02 Mart 2022 - Çarşamba 08:47 Bu yazı 577 kez okundu
 
CESARET...
Melek DERDEKEA
melegindenmesajvar@gmail.com
 
 

CESARET...

Bu hayatta gerçekleştirmen gereken yaşam görevini bulmak önemli bir sorumluluğundur. Sen bunu yaparsan çevrendeki herkese yol gösterebilirsin. Özellikle çocuklarına, ailene, sevdiklerine ve hatta hiç tanımadıklarına bile…

İçsel potansiyeline inan ve güven. Yüce yaradan sana içsel potansiyelini gerçekleştirmen için sana hergün fırsatlar sunuyor. Görmez, bilmez misin..? Bunları zevkle değerlendir ve kalbinin en derin isteklerini takip et. Yapmak istediklerin hakkında ne zaman cesaretin kırılırsa, bunu çok eğitici bir ders gibi gör. Hiç birşeyin sebepsiz yaşanmadığını hatırla. Kalbindeki gücün farkına var ve hemen işe koyul. Bugün yürüdüğün ve seçtiğin yol, seni özgürlüğe götürecektir. Özgür olmak ve her zaman güçlü olmak istiyorsan egonla vedalaşmalısın. Bunu oyun gibi düşün. Oyunlar keyiflidir. Denemekten ne kaybedersinki. Bunu sor kendine. Herşeyden önce keyif almaya bak. Çünkü keyif bulaşıcıdır.

Bugün oyunu sen başlat. Cesur ol ve inançlarını koru. Düşüncelerinle ve duygularınla ışığın dünyasını yarat. İşte ozaman o yarattığın dünyada yaşaman an meselesi. 

Yazının videosunu izlemek için lütfen TIKLAYIN

 
Etiketler: CESARET...,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937