google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Yazı Detayı
11 Mart 2022 - Cuma 18:52 Bu yazı 510 kez okundu
 
İLAHİ DÜZEN
Melek DERDEKEA
melegindenmesajvar@gmail.com
 
 

İLAHİ DÜZEN

Duygular olaylara verdiğiniz tepkilerden ötürü oluşur. Asıl belirleyici olan hislerdir. Hislerini fark etmen için sevgili baş meleğin jeremiel sana yardım edecek. Bu nedenle yüreğindeki ağırlığı bırak ve affetmenin hafifliğini, huzurunu yaşa bugün.

Şu sıralarda kendini yardımcı meleklerinin kollarına bırakabilirsin. Onların tüm karışıklığı düzeltme beceresine inan ve her zaman hatırla. Tekrar hatırla ki, kalbini titreştiren seçimler senin için doğru olanlardır. Hayatının her anında özgür iradeni destekle.  Bunun için içindeki çocuğa sarıl. Onun şefkate, güzelliklere ve beslenmeye ihtiyacı var. Ona bugüne kadar vermediğin, ihmal ettiğin sevgini akıt.  Biz melekler sana zaten bu konuda yardım edeceğiz. Sen yeter ki iste ve izin ver. Sana yaratıcıdan hediyeler getiriyoruz. Onları almak için hazır ol ve kollarını aç. Aldım ve kabul ettim de. Herşey şuanda olması gerektiği gibi ne eksik ne fazla. Sadece sen bunu fark edemiyorsun.

İlahi düzen her zaman işler. Geçmiş yanılgılara bak ve yaşananların altında ki düzeni gör. Artık kendini hayat ırmağına bırak. Akarak suya karış ve bilgiye ulaş.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 
Etiketler: İLAHİ, DÜZEN,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937