google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Yazı Detayı
19 Mart 2022 - Cumartesi 10:19 Bu yazı 564 kez okundu
 
KALP ŞİFASI
Melek DERDEKEA
melegindenmesajvar@gmail.com
 
 

KALP ŞİFASI

Seni negatif htiren tüm duygular, bil ki gerçekte sana ait değil. Jean Poul Sartre’nin güzel bir sözü var. “Şu ölümlü Dünya'da insanın yalnızca iki buçuk dakikası vardır: Biri gülümsemek için biri acı çekmek için, Ve yalnızca yarım dakika sevmek için. Çünkü sevmeye ayrılan bu yarım dakikanın ortasında ölür insan.”

Şimdi derin bir nefes al ve verirken seni üzen herşeyi tamamen bırak. İçsel bilgine güven. Ve gecikmeden ona göre davran. Unutma ki, gülmek sadece insana verilmiş bir armağandır. Bunu kabul et ve gönül rahatlığı ile kullan. Sen elindeki güzelliklerin farkına vardıkça ve bunları kullandıkça daha büyük güzellikler ve mucizeler de hayatına akacak.  Yaşanan tüm dengesizlikler, içinde muazzam dengeyi ve mucizeyi barındırır. Eğer bu olmasaydı hayat yaşanır olur muydu? “Tamam artık bittim, tükendim, takatim kalmadı” dediğin anda bir mucize olur ve sen tekrar ayağa kalkarsın ve kaldığın yerden devam edersin.

Her zaman kendi hikayeni kendin yaz. Bir başkasının yazdığı hikayenin figüranı olma. Kendi hikayeni yaz ve başkahraman sen ol. Ve sevdiğin herkese, çocuklarına yol göster, iz bırak. Artık söküp at başakalarının biçtiği rolü oynamayı. İmkansız bildiğin ne varsa, hepsinin karşısına geç ve gülümse. Hayallerin, arzuların, hedeflerin ayağına gelmez, sen onlara doğru yürümedikçe…

Videoyu izlemek için lütfen TIKLAYIN

 
Etiketler: KALP, ŞİFASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937