google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Yazı Detayı
13 Mart 2022 - Pazar 09:59 Bu yazı 918 kez okundu
 
KORKULARINI GÜVENLE BIRAK
Melek DERDEKEA
melegindenmesajvar@gmail.com
 
 

KORKULARINI GÜVENLE BIRAK

Evren herkese cömert davranmak ister. Sen dileklerindeki korkuları temizlediğinde evrenin bolluk ve bereketi sana akar. Kalbinden veya diğer insanlardan gelen sevgi dolu rehberliğe kulak ver. Hayatında dikkatsiz davrandığın ve bu yüzden ciddi bir biçimde zarar görebileceğin bir anda, sanki görünmeyen bir gücün seni çekip esenliğe ulaştırdığı bir anı hatırlıyormusun? O nasıl oluştu hiç bir fikrin var mı? Bence var. Bu yüzden önceliklerine odaklan. İhtiyacın olan disiplin ve motivasyon…

Eğer istersen sevgili baş meleğin Metatron sana bu konuda yardım edebilir. Doğal danışmanlarsınız bunu hep hatırla. Pek çok kişi seninde dâhil olduğun pek çok kişinin verdiği güven ve yol göstericiliği ile yolunu buluyor. Senin sevgin karanlığı aydınlatacak. Kalplere sevgi tohumu ekecek. Eğer sen bunu istersen tabi. Sonra ne olacak bilir misin? Sevginin tomurcukları senin gönül bahçende senin için açacak. Meleklerin bugün senin için huzur ve sevgi dolu bir dünya yaratmak istiyor. Onlara izin ver ve sende katıl bu oyuna. Başarının keyfini çıkar. Kalbinin isteklerini doğru adımlarla ve seçimlerle gerçekleştirmen için seni destekliyor olacağım.

Sakın korkma. En ufak korku parçası bile seni bir’den ayırır. Tüm korkularını serbest bırak. Bana havale edebilirsin. Özgür olduğunu bil.

Videoyu izlemek için lütfen TIKLAYIN

 
Etiketler: KORKULARINI, GÜVENLE, BIRAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937