google-site-verification: google1c8961f705f094a6.html
Yazı Detayı
17 Mart 2022 - Perşembe 09:02 Bu yazı 726 kez okundu
 
SENİN İÇİN DÖNÜŞÜM ZAMANI…
Melek DERDEKEA
melegindenmesajvar@gmail.com
 
 

SENİN İÇİN DÖNÜŞÜM ZAMANI…

Bugün senin için ruhumdan geçen, ilham olan şey ne biliyor musun? Merak etme, yolunda uçarak ilerleyeceksin. Yeter ki karar al ve uygulamaya niyet et. Sadece niyet etmenle bile hayatında değişimler başlayacak. Sen bir küheylanın sırtına binmişte uçuyor, gökyüzünde süzülüyor ve her şeye tepeden bakarak bakış açını genişletiyor olacaksın. Çünkü sen Tanrının yaratıcı, güçlü ve sevgi dolu çocuğusun. Ve çok seviliyorsun.

Eğer bu zamana kadar sıkıntılar, acılar, kederler içinde boğulduysan geçmişe dönüp bir bak. Hangi seçimleri yapmışsın. Hangi anne baba çocuğunun kötü olmasını ister ki? Sadece ders alsınlar, aynı hataları yapmasınlar diye ceza verirler. Ve çocuk annesine, babasına gelip özür dileyip, gülümsediğinde nasıl akan sular duruyorsa, sende hatanı fark edip düzelttiğinde Tanrının affını almış ve yoluna devam etmiş olursun. Bu yüzden herşeye emek ver, kulak ver, bilgi al-ver ama sakın bir şeylere, güzelliklere boş verme. Ağlamanın bile hayatta bir görevi vardır. Nedir biliyor musun? Ardından gelecek gülümseme için temizlik yapmak. Bu yüzden hayatta ki kılavuzun yüreğin, iç sesin olsun, omzunun üstünde taşıdığın kafan değil.

Ne olursa olsun yola devam etmelisin. Çünkü hayat durmaz, duranıda sevmez. Hayat beklemez. Şöyle etrafına bir baksana, yaşam her an herkese ve tabi ki sana mucizeler sunuyor. Artık bunları mutlulukla kabul etme zamanı senin için.

Videoyu izlemek için lütfen TIKLAYIN

 
Etiketler: SENİN, İÇİN, DÖNÜŞÜM, ZAMANI…,
Yorumlar
Haber Yazılımı http://go.onclasrv.com/afu.php?zoneid=1665937